Email: srvo@ukr.net

Потрібен ремонт двигуна? Телефонуйте! (044) 402-27-27, (050)462-63-25

Ремонт електродвигуна

Вихід з ладу електричного двигуна найчастіше проявляється такими ознаками:
  • Сильний перегрів корпусу електродвигуна, поява запаху паленої обмотки і диму в процесі роботи.
  • Повна відсутність руху після включення або нестабільна робота, зокрема - зупинки під час роботи.
  • Поява вібрацій, нехарактерних звуків при роботі (свисту, шуму, гулу, стукоту і так далі).
Ремонт електродвигунів в компанії ТОВ «Сервісенерго» - це надання широкого переліку послуг з відновлення працездатності електричних машин. Досвід фахівців і ресурси підприємства дають можливість створити будь-який ремонт електродвигуна незалежно від габаритів, потужності, особливостей конструкції мотора і складності поломки. Запрошуємо вас до співпраці, і гарантуємо професійний підхід до вирішення ваших проблем!
Види ремонту електродвигунів на нашому підприємстві
Фахівці компанії ТОВ «Сервісенерго» готові зробити, як поточний, так і капітальний ремонт електродвигуна. Роботи проводяться відповідно до договору, укладеного з клієнтом, після проведення попередньої дефектації мотора.
Місце, де здійснюється ремонт електродвигуна - Київ, наш ремонтний цех з необхідним обладнанням. В наявності завжди є сучасні комплектуючі, запчастини та матеріали. Тому крім високої якості ми забезпечуємо для клієнтів оперативність виконання робіт.
Ремонтуються наступні електродвигуни:
  • Асинхронні (з ізоляцією «Моноліт», вибухозахищені, з короткозамкненим або фазним ротором).
  • Низьковольтні (напругою до 1 кВ, потужністю 0,12 - 400 кВт).
  • Синхронні (тягові, генератори, гідрогенератори, турбогенератори).
  • Високовольтні (напругою 1 - 10 кВ, потужністю понад 100 кВт).
  • Постійного струму (потужністю 5 10 000 кВ, включно - великих габаритів).
  • Спеціального призначення (кранові, що працюють в агресивних середовищах, ліфтові).
  • Трансформатори.
Особливості проведення ремонту електродвигунів
Наша мета - це повне відновлення працездатності електродвигуна. Після проведених фахівцями ТОВ «Сервісенерго» робіт клієнт зможе встановити агрегат і вже надовго не турбуватися про справність свого промислового обладнання. Зрозуміло, все це за умови дотримання правил транспортування, зберігання і експлуатації електродвигуна.
Як місце, де здійснюється ремонт електродвигунів, Київ добре підходить нашим клієнтам з різних куточків країни. Доставити електродвигун до нас цілком доцільно не тільки для складного капітального ремонту, але і для поточного ремонту.
Поточний ремонт електродвигуна включає заміну або відновлення елементів даного агрегату. Роботи проводяться за схемою, що включає очищення, демонтаж, розбирання і дефектовку, заміну зношених запчастин і відновлення пошкоджених ділянок, складання, тестування на холостому ходу з усіма необхідними вимірами електричних (струм холостого ходу) і механічних (віброшвидкість і вібрація) параметрів.
Капітальний ремонт електромоторів передбачає виконання перемотування. Даний процес складається з таких етапів, як демонтаж, підбір потрібного матеріалу для заміни, намотування, укладання та з'єднання котушок обмотки в єдиний електричний ланцюг, обробка із застосуванням спеціального лаку і сушка в печі, ремонт підшипникових щитів, заміна підшипників, відновлення посадочних місць під підшипники на валу ротора, динамічне балансування, складання та випробування, фарбування.
В ході ремонту електродвигунів в міру потреби проводиться механічне відновлення деталей і вузлів за допомогою наплавлення з подальшою обробкою на верстатах. Деякі запасні деталі виготовляються на самому підприємстві. Зокрема, це секції обмотки, каркаси котушок трансформатора, колектори.